Klub Żeglarski Ostróda
# Życzenia dla:
Pogoda dla Ostródy # Pogoda dla Żeglarzy # Telefon +48 573 363 425
Klub Żeglarski Ostróda na  Facebook
Współpracujemy
Animex S.A. Morliny
JEANNEAU by Ostróda Yacht
 
 
Klub Żeglarski Ostróda
 
 
Dane zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej.

©
Klub Żeglarski Ostróda
XVIII Reagty o Puchar Prezesa Morlin - 28 sierpnia 2010
W dniu 28.08.2010 r. odbyły się XVIII Regaty o PUCHAR PREZESA MORLIN, których organizatorem był Klub Żeglarski Ostróda, a głównym sponsorem Grupa Animex Morliny. Na start stawiły się 25 jednostki pływające. Przy wietrze 2-3 stopni w skali beuforta rozegrano 3 wyścigi w klasach T1, T2, T3, Focus 650, Otwarto-pokładowe. Puchar Prezesa Morlin trafił do załogi jachtu Sparrow najszybszego w klasie Focus 650, który została wylosowana po zakończeniu regat przez zdobywcę pucharu Burmistrza 2010. Zwycięzcy poszczególnych klas otrzymali medale i dyplomy, a każda załoga drobny upominek. Po zakończeniu regat już tradycyjnie żeglarze bawili się przy ognisku i muzyce żeglarskiej do godzin wieczornych.
Kliknij aby powiekszyc

Regaty są zaliczane do cyklu 4 regat ostródzkiego sezonu żeglarskiego. Sternicy biorący udział w regatach rywalizują w Rankingu Serników Ostródzkiego Sezonu Żeglarskiego 2010 który zostanie rozstrzygnięty na koniec sezonu żeglarskiego W tym dniu w Ostródzie odbyły się obchody 150 lecia otwarcia Kanału Ostródzko - Elbląskiego.
Serdeczne podziękowania należą się dla WOPR Ostróda za pomoc przy zabezpieczeniu regat. Zapraszamy na kolejne regaty żeglarskie , które odbędą się w dniu 25 września 2010 i zakończą tegoroczny sezon Żeglarski.
Serdecznie Zapraszamy.

ciara

Zakłady Mięsne Animex Morliny
Klub Żeglarski Ostróda
E-RGB - Kompleksowa Reklama
Główny Sponsor Regat
Organizator Regat
Patronat
     
Wyniki Regat
Puchar Prezesa Morlin
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
SPARROW

Klasa T-1
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
NINA
Dla załogi Jachtu
AMS
Dla załogi Jachtu
SAMSARA
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Klub / Miasto
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Nina Micron KŻ Ostróda Grzegorz Sękowski
Karolina Lipok
1
1
1
3
11
10
20
41
2
AMS Mikron Tychy Stanisław Fertała
Helena Fertała
2
2
2
6
23
23
24
70
3
Samsara Konrad KŻ Ostróda Piotr Wasześcik
Paweł Wasześcik
Wilfried Fotschi
Dorota Borkowska
Ewa Sachaj
3
3
3
9
24
24
25
73

Klasa T-2
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
KRATOS
Dla załogi Jachtu
MIDAS III
Dla załogi Jachtu
JOHNNIE WALKER
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Klub / Miasto
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Kratos Sportina 620 Ostróda Paweł Nowicki
Mirosław Nowicki
Piotr Nowicki
Piotr Gąska
1
1
1
3
5
11
14
30
2
Midas III / POL6173 Sasanka 620 U Zdzicha
Ostróda
Rafał Wnuk
Mariusz Gołębiewski
Daniel Szmyt
Daniel Chyliński
2
2
2
6
17
12
16
45
3
Johnnie Walker Sasanka 620 KŻ Ostróda Andrzej Krasowski
Hubert Tarnawski
Piotr Krasowski
3
3
3
9
22
22
22
66

Klasa T-3
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
GRAŻKA 2
Dla załogi Jachtu
ZŁOTY SĘK
Dla załogi Jachtu
STELLA
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Klub / Miasto
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Grażka 2 / POL 7435 Tango 730 LOK Ostróda Jerzy Tracz
Michał Redko
Michał Osiecki
Borzena Osiecka
1
1
1
3
3
4
4
11
2
Złoty Sęk Janmor 31 KŻ Ostróda Krzysztof Kołakowski
Krzysztof Kołakowski - Junior
Krystian Kołakowski
Ireneusz Samsel
2
4
2
8
14
20
13
47
3
Stella / NZ0165 Majestic 24 W KŻ Ostróda Stanisław Wysocki
Andrzej Urbański
Rafał Petka
3
3
5
11
19
17
19
55
4
Majestic / NZ0153 Majestic 24 W KŻ Ostróda Zbigniew Kłosiewicz
Leszek Micewicz
5
2
6
13
21
14
23
58
5
Majestic / NZ0152 Majestic 24 W KŻ Ostróda Zbigniew Ruciński
Maciej Zatyka
Witold Nosewicz
Łukasz Żebrowski
4
5
4
13
20
21
17
58
6
Marunia / Y225 Windiamer Ostróda Zdzisław Zembrzuski
Grzegorz Hildebrandt
Ela Sugier
Andrzej Golak
DNS
DNS
3
17
DNS
DNS
15
67

Klasa Otwarto - Pokłdowa
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
NUTICA TEAM
Dla załogi Jachtu
505
Dla załogi Jachtu
KROPKA
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Klub / Miasto
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Nautica Team / POL65 Omega
KŻ Ostróda
Robert Kirwiel
Natasza Kirwiel
Marcin Olewszkiewicz
Michał Oleszkiewicz
1
1
2
4
1
1
3
5
2
505 505 Miłomłyn Tomasz Kopytko
Marian Kuliś
2
4
1
7
2
6
1
9
3
Kropka Omega KŻ Ostróda Ryszard Nowicki
Bartosz Seroka
Darer Rojman
Ryszard Berski
3
5
3
11
4
8
8
20
4
Finnek Fin Ostróda Czesław Cycyński
4
6
4
14
9
9
9
27
5
Zephyr / K313 FD - Daniel Cajzer
Jolanta Cajzer
8
2
5
15
18
2
10
30
6
Oskar Omega Sokół Ostróda Wojciech Rudziński
Mieczysław Jędnejek
Marcin Ostrowski
7
3
6
16
13
3
11
27
7
Windy / 6056 Windy KŻ Ostróda Sebastian Krysiak
Tomasz Pepliński
5
7
8
20
10
18
18
46
8
470 470 LOK Ostróda Jarosław Waszkiel
Robert Łyskawa
6
8
7
21
12
19
12
43

Klasa Focus 650
Sponsor Klasy Kłobuk Czarter Yacht sp. z o.o.
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
SPARROW
Dla załogi Jachtu
FOKUS ZIELONY
Dla załogi Jachtu
OLWIK
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Klub / Miasto
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Sparrow / POL5999 Focus 650 KŻ Ostróda Cezariusz Wróblewski
Michał Paszkowski
Krzysztof Kurowski
1
2
1
4
6
7
2
15
2
Fokus Zielony Focus 650 KŻ Ostróda Jacek Kuliś
Oliwia Kuliś
Ewa Kuliś
Marek Kuliś
2
1
2
5
7
5
5
17
3
Olwik Focus 650 U Zdzicha
Ostróda
Jacek Cycyński
Oliwia Cycyńska
Wiktoria Cycyńska
Paweł Raszkiewicz
Wojtek Raszkiewicz
3
3
3
9
8
13
6
27
4
Szkrab Focus 650 KŻ Ostróda Bartłomiej Jursza
Patrycja Jursza
Marta Kapuścińska
Cezary Jursza
Maciej Kant
4
5
4
13
15
16
7
38
5
Pretty / Y232 Focus 650 U Zdzicha
Ostróda
Robert Polanowski
Daniel Polanowski
Paweł Polanowski
5
4
5
14
16
15
21
52

foto: Ela s/y Sparrow POL 5999
Uwaga: Wszystkie wyniki, imiona i nazwiska oraz nazwy i typy jachtów pochodzą z kart zgłoszeniowych uczestników regat.