Klub Żeglarski OstródaKlub Żeglarski Ostróda
# Życzenia dla:
Pogoda dla Ostródy # Pogoda dla Żeglarzy # NAJPOPULARNIEJSZY KLUB WARMI I MAZUR !
Klub Żeglarski Ostróda na  Facebook
Współpracujemy
Animex S.A. Morliny
JEANNEAU by Ostróda Yacht
Telewizja Ostróda
 
 
Klub Żeglarski Ostróda
 
 
Dane zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej.

©
Klub Żeglarski Ostróda
XIX Regaty o Puchar Komandora Klubu Żeglarskiego Ostróda - 21 września 2019
Kliknij aby powiekszyc
Uczetnicy Regat
W dniu 21 września 2019 na akwenie jeziora Drwęckiego zostały rozegrane XIX Regaty o Puchar Komandora Klubu Żeglarskiego Ostróda w klasach T1, T2, T3, Otwarto Pokładowej,
Na start zgłosiło się 17 załóg, które przy słonecznej pogodzie i wietrze 2-3 stopni w skali Beauforta rozegrały 1 długodystansowy bieg.Po zakończeniu regat wszyscy uczestniczy posilili się grochówką, a pózniej nastąpiło wręczenie pucharów, statuetek , dyplomów oraz losowanie drobnych upominków. W regatach wystartowały załogi z Ostródy, Tych.

Z pośród sterników którzy wzięli udział we wszystkich regatach sezonu rozlosowano 3 wouchery o wartości 100 zł na zakupy w sklepie Żeglarskim Raksa który był ich fundatorem.

Został rozstrzygnięty również Żeglarski Puchar Mazur Zachodnich 2019 w XVII Edycji Rankingu Sterników Ostródzkiego Sezonu Żeglarskiego do którego zaliczane są 4 regaty w sezonie. Zwycięzcy odebrali puchary, dyplomy i drobne upominki.

Zdobywcy Żeglarskiego Pucharu Mazur Zachodnich 2019 w klasach:
Klasa Open -
Krzysztof Kiejziewicz -
na jachcie - Pelikan II,
który został najlepszym sternikiem w sezonie 2019

Klasa T-1 - Grzegorz Sękowski -
na jachcie - Nina
Klasa T-2 -
Krzysztof Kiejziewicz -
na jachcie - Pelikan II
Klasa T-3 -
Zdzisław Zembrzuwski -
na jachcie - Marunia
Klasa Otwarto Pokładowa
- Jarosław Waszkiel -
na jachcie - RS 400
Szczegółowe wyniki i zdjęcia rankingu można zobaczyć na stronie w zakładce
Duże podziękowania należą się Sponsorom, Kierownictwu Klubu Żeglarskiego Ostróda, Komisji Regatowej, Drużynie Wodnej WOPR Ostróda, oraz wszystkim, którzy w mniejscami w sezonie żeglarskim zadbali o to aby wszystkie regaty były zorganizowane profesjonalnie i bezpiecznie.
Były to ostatnie regaty w sezonie żeglarskim 2019.
ciara
Sponsorzy Regat
Sklep Żeglarski Raksa, Indyk Mazury, Kazimierz Punpur,
Przystań U Zdzicha, Telewizja Mazury, Żeglarze Klubu Żeglarskiego Ostróda.
Galeria zdjęć
 
Wyniki XIX Regat o Puchar Komandora Klubu Żeglarskiego Ostróda

Klasa - Otwarto Pokładowa
I Miejsce
II Miejsce
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
RS400
Załoga Jachtu
Nocna Furia
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Klub/Port
Załoga Jachtu
Wyniki
Klasa
Ogólne
1
RS400 RS400 LOK Ostróda Jarosław Waszkiel
Robert Łyskawa
1
2
2
Nocna Furia Laser Ostróda Marta Kolwaczyk
2
9

Klasa - T1
I Miejsce
II Miejsce
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Nina
Załoga Jachtu
AMS
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Klub/Port
Załoga Jachtu
Wyniki
Klasa
Ogólne
1
Mina Micron KŻ Ostróda Grzegorz Sękowski
Ryszard Nowicki
1
10
2
AMS Micron KŻ Ostróda,
Tychy
Arkadiusz Fertała
Łukasz Korczyk
Dorota Sobek
Ewa Kubala
2
17

Klasa - T2
I Miejsce
II Miejsce
III Miesce
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Olwik
Załoga Jachtu
Szkrab
Załoga Jachtu
Pelikan II
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Klub/Port
Załoga Jachtu
Wyniki
Klasa
Ogólne
1
Olwik Focus 650 U Zdzicha

Jacek Cycyński
Mariusz Gołębiewski

1
1
2
Szkrab Focus 650 KŻ Ostróda Bartłomiej Jursza
Jacek Kuliś
2
3
3
Pelikan II Focus 650 Ostróda Krzysztof Kiejziewicz
Dominik Aleksiuk
3
4
4
Quartus Focus 650 KŻ Ostróda Maciej Kant
Anna Surowiec - Kant
4
6
5
Sagittarius Focus 650 OCSiR Marcin Ostrowski
Aleksander Ostrowski
5
8
6
Dionizos Sasanka 620 Ostróda Kazimierz Pumpur
Mieczysław Białobrzeski
6
11
7
Midas III Sasanka 620 KZ Ostróda Tomasz Wnuk
Andrzej Olszewik
Andrzej Horbajczuk
Andrzej Kaczor
7
13
8
Mario Storm OCSiR Mariusz Piątek
Adam Łata
Katzryna Łata
8
14
9
Artur Sasanka 620 KZ Ostróda Artur Kołakowski
Robert Bogdański
9
15

Klasa - T3
I Miejsce
II Miejsce
III Miesce
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Rudzik
Załoga Jachtu
Marunia
Załoga Jachtu
El Sol
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Klub/Port
Załoga Jachtu
Wyniki
Klasa
Ogólne
1
Rudzik Focus 730 Ostróda Wojciech Rudziński
Piotr Rudziński
Krzysztof Wiktorowicz
1
5
2
Marunia Windiamer U Zdzicha Zdzisław Zembrzuski
Czesław Cycyński
Marian Dendor
2
7
3
El Sol Twister 780 KZ Ostróda Andrzej Selega
Marek Macyra
3
12
4
Morliny Carter 30 KŻ Ostróda Marek Ciepcieliński
Marek Pniewski
4
16

Foto Ela s/y Sparrow
Sędzia Regat: Cezariusz Wróblewski