Klub Żeglarski Ostróda
# Życzenia dla:
Pogoda dla Ostródy # Pogoda dla Żeglarzy # Telefon +48 573 363 425
Klub Żeglarski Ostróda na  Facebook
Współpracujemy
Animex S.A. Morliny
JEANNEAU by Ostróda Yacht
 
 
Klub Żeglarski Ostróda
 
 
Dane zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej.

©
Klub Żeglarski Ostróda
XXVIII Regaty Ostródzkie Dni Morza - Ostróda, 26 czerwca 2021
Kliknij aby powiekszyc
Uczetnicy Regat
Po rocznej przewie związanej z sytuacją pandemiczną Klub Żeglarski Ostróda Oraz Centrum Kultury w Ostródzie zorganizowały 28 edycję Ostródzkich Dni Morza i z tej okazji na akwenie jeziora Drwęckiego zostały rozegrane XXVIII Regaty Ostródzkie Dni Morza 2021. Na start zgłosiło się 17 załogi z Ostródy, Iławy, Ostaszewa. Regaty zostały rozegrane w klasach T1, T2, T3, Otwarto Pokładowej. Rozegrano 4 wyścigi przy wietrze 2-3B z kierunku zachodniego.
Po zakończeniu regat odbyło się wręczenie pucharów i dyplomów dla zwycięzców poszczególnych klas oraz losowanie drobnych upominków dla każdej załogi.

Póznym wieczorem wszystkie załogi udały się do zatoki miejskiej na paradę jachtów oraz piękny pokaz laserów i sztucznych ogni.

ciara
 

Klasa - Otwarto Pokładowa
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Iława Saling
Załoga Jachtu
RS400
Załoga Jachtu
Nocna Furia

Miejsce
Nazwa Jachtu
Port
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Iława Saling
Iława
1*
1
1
1
3
2
RS400 LOK Ostróda
2*
2
2
2
6
3
Nocna Furia LOK Ostróda
3
3
4*
4
10
4
Werma Ostaszewo
5*
4
3
3
10
5
Follow Me Ostróda
4
5*
5
5
14

Klasa - T1
I Miejsce
II Miejsce
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Johny Wallker
Załoga Jachtu
Figaro

Miejsce
Nazwa Jachtu
Port
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Johny Wallker
KŻ Ostróda
1*
1
1
1
3
2
Figaro Brema
2*
2
1
2
6

Klasa - T2
I Miejsce
II Miejsce
III Miesce
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Ósemka
Załoga Jachtu
Lepus
Załoga Jachtu
Szkrab

Miejsce
Nazwa Jachtu
Port
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Ósemka OSiR Ostróa
1*
1
1
1
3
2
Lepus Ostróda
3*
2
2
3
7
3
Szkrab KŻ Ostróda
2
3
3
4*
8
4
Sagittarius Ostróda
4*
4
4
2
10
5
Dionizos U Zdzicha
6
5
7*
5
10
6
Cygnus II LOK Ostróda
5
6*
6
6
17
7
Wind Iława
7*
7
7
7
19

Klasa - T3
I Miejsce
II Miejsce
III Miesce
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Kintaro
Załoga Jachtu
Rudzik
Załoga Jachtu
El-Sol

Miejsce
Nazwa Jachtu
Nazwa Jachtu
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Kintaro Iława
1*
1
1
1
3
2
Rudzik Ostróda
2
2
2
3*
6
3
El-Sol KŻ Ostróda
3*
3
3
2
8



Foto Ela s/y Sparrow
Sędzia Regat: Cezariusz Wróblewski