Klub Żeglarski Ostróda
# Życzenia dla:
Pogoda dla Ostródy # Pogoda dla Żeglarzy # Telefon +48 573 363 425
Klub Żeglarski Ostróda na  Facebook
Współpracujemy
Animex S.A. Morliny
JEANNEAU by Ostróda Yacht
 
 
Klub Żeglarski Ostróda
 
 
Dane zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej.

©
Klub Żeglarski Ostróda
XXIX Regaty Ostródzkie Dni Morza - Ostróda, 25 czerwca 2022
Kliknij aby powiekszyc
Uczetnicy Regat
Po rocznej przewie związanej z sytuacją pandemiczną Klub Żeglarski Ostróda Oraz Centrum Kultury w Ostródzie zorganizowały 29 edycję Ostródzkich Dni Morza i z tej okazji na akwenie jeziora Drwęckiego zostały rozegrane XXIX Regaty Ostródzkie Dni Morza 2022. Na start zgłosiło się 14 załogi z Ostródy, Iławy, Ostaszewa. Regaty zostały rozegrane w klasach T2, T3, Otwarto Pokładowej. Rozegrano 4wyścigi przy wietrze 2-3B z kierunku południowo - wschodniego
Po zakończeniu regat odbyło się wręczenie pucharów i dyplomów dla zwycięzców poszczególnych klas oraz losowanie drobnych upominków dla każdej załogi.

Póznym wieczorem wszystkie załogi udały się do zatoki miejskiej na paradę jachtów oraz piękny pokaz laserów i sztucznych ogni.

ciara
 

Klasa - Otwarto Pokładowa
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
RS400
Załoga Jachtu
470 Nauticus
Załoga Jachtu
Laser -Paweł

Miejsce
Nazwa Jachtu
Port
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
RS400
KŻ Ostróda
1*
1
1
1
3
2
470 Nauticus Olsztyn
2*
2
2
2
6
3
Laser -Paweł KŻ Ostróda
3
3
DSQ*
3
9
4
Werma Ostaszewo
4
5*
3
4
11
5
Nocna Furia KŻ Ostróda
5*
4
4
5
13
6
Just for fun LOK Ostróda
6
6
5
DNS*
17

Klasa - T2
I Miejsce
II Miejsce
III Miesce
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Ósemka
Załoga Jachtu
Chatka Puchatka
Załoga Jachtu
Quartus

Miejsce
Nazwa Jachtu
Port
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Ósemka OSiR Ostróa
1*
1
1
1
3
2
Chatka Puchatka Kwidzyń
2*
2
2
2
6
3
Quartus KŻ Ostróda
3*
3
3
3
9
4
Szkrab KŻ Ostróda
4*
4
4
4
12
5
Johny Walker KŻ Ostróda
5
5
5
6*
15
6
Dionizos KŻ Ostróda
6*
6
6
5
17

Klasa - T3
I Miejsce
II Miejsce
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
El-Sol
Załoga Jachtu
Rudzik

Miejsce
Nazwa Jachtu
Nazwa Jachtu
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
El-Sol KŻ Ostróda
1*
1
1
1
3
2
Rudzik Ostróda
2*
2
2
2
6

Klasa - Open
Miejsce
Nazwa Jachtu
Nazwa Jachtu
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
RS400
KŻ Ostróda
1
1
2*
2
4
2
Ósemka OSiR Ostróa
2
3*
1
1
4
3
470 Nauticus Olsztyn
3
2
3
4*
8
4
Chatka Puchatka Kwidzyń
4*
4
4
3
11
5
Laser -Paweł KŻ Ostróda
6
5
DSQ
5
16
6
Werma Ostaszewo
7
8*
5
6
18
7
Quartus KŻ Ostróda
5
7
8*
7
19
8
Nocna Furia KŻ Ostróda
8
6
6
9*
20
9
El-Sol KŻ Ostróda
9*
9
7
8
24
10
Szkrab KŻ Ostróda
10
10
9
11*
29
11
Rudzik Ostróda
11*
11
10
10
31
12
Johny Walker KŻ Ostróda
13
12
11
13
36
13
Dionizos KŻ Ostróda
14*
14
12
12
38
14
Just for fun LOK Ostróda
12
13
13
DNS*
38


Foto Ela s/y Sparrow
Sędzia Regat: Cezariusz Wróblewski